İnsan

Geleceğin iş modellerini tasarlarken en önemli odağımızın insan olduğunu biliyoruz. İnsandan, çalışanlarımızdan, paydaşlarımızdan ilham alıyor, daha iyi bir geleceğe birlikte ilham veriyoruz. Yeteneği güçlendirme vizyonuyla ilerliyor, kurumsal organizasyon yapımızı bu vizyonla tasarlıyor ve geliştiriyoruz.

Borçelik olarak farkı yaratan unsurun insan olduğuna inanıyoruz. En değerli varlığımızın sahip olduğumuz insan kaynağı olduğunun bilinciyle hareket ediyor, çalışma arkadaşlarımız için farklı unsurlar gözeterek çalışma alanlarımızı şekillendiriyor ve kişisel gelişim olanakları oluşturuyoruz.

Çalışma koşullarının ve güvenli çalışma ortamının sürekli hale gelmesinin bir kültür meselesi olduğuna inanıyoruz. Güvenli ve konforlu bir çalışma alanı sunmak adına teknolojiden de faydalanan süreçler tasarlıyoruz. Operasyonlarımız sayesinde Türkiye’de İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda öncü çalışmalar sergiliyor, yarattığımız İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) kültürü sayesinde sağlıklı, mutlu ve güvenli çalışma ortamına sahip olmayı sürdürüyoruz.

Bireysel gelişim ve ilerlemeyi ön plana koyarak çalışan bağlılığını istikrarla yükseltiyoruz. Yenilikçi fikirlerimizi ve yaratıcılığımızı, kapsayıcılığı ve eşitliği ön planda tutan çalışma ortamımızla birleştirerek geleceğin iş modellerini geliştirmek için kullanıyoruz. Şirketimize en iyi yetenekleri katabilmek için yetenek çekme ve elde tutma stratejilerimizi oluşturuyoruz.

Borçelik’te amacımız sadece çalışanlarımız değil, tüm toplum için değer yaratmak. Bu doğrultuda faaliyetlerimizle etkilediğimiz paydaşlarımızı karar verme süreçlerinin parçası haline getiriyor, en yüksek sosyal faydayı ortaya çıkarmak için çalışıyoruz. İlişkide olduğumuz topluluklar, müşterilerimiz ve toplum geneli için farklı bir geleceğin inşasına yardımcı oluyoruz. Topluma katkı motivasyonu ile ulusal ve bölgesel kapsamda toplumsal fayda yaratan, uzun soluklu projeler üretiyoruz. Fırsat eşitliğini merkeze alan bu projelerin yanı sıra Toplumsal Cinsiyet Eşitliği üzerine tüm sektörlere ilham veren çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Hedeflerimiz

Yetenek Yönetimi
İş Sağlığı ve Güvenliği
İş Sağlığı ve Güvenliği DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ
Çeşitlilik & Toplumsal Cinsiyet Eşitliği
Çeşitlilik & Toplumsal Cinsiyet Eşitliği DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ