hero-banner

İNSAN VE KARİYER

artwork

Borçelikli Olmak

Çelik sektörünün global markalarından biri olarak; çalışanlarımızın yeteneklerini geliştirerek tüm çalışanlarımız arasında fırsat eşitliği sağlamak en büyük hedefimiz.

Bu hedef doğrultusunda oluşturduğumuz İnsan ve Kariyer Politikası ile Borçelik’in stratejik plan ve hedefleri için ihtiyaç duyduğu insan kaynağını karşılıyor, bu gücün en verimli şekilde değerlendirilmesini ve devamlılığını sağlamak için çalışıyoruz.

Borçelik’te Biz;

İlkeli, çağı yakalayan, içinde yaşadığı coğrafyaya karşı sorumluluklarının bilincinde, insanına değer katmak için çalışan bir grubun üyesiyiz. Hem sektörümüzün lideri, hem de dünyadaki en büyük çelik üreticisi olan ArcelorMittal’in yol arkadaşıyız. Takım oyununa ve tutkularımızı hep birlikte üretime döndüreceğimize inanıyoruz. Çalışanlarımızın gelişimini ve güvenliğini her şeyden çok önemsiyoruz. Yeniliklerden ve sektörümüzün geleceğinden heyecan duyuyoruz.

Böyle bir dünyanın parçası olmak isterim diyorsan, Borçelik’te çalışma deneyimine dair her şeyi bu sayfalarda bulabilirsin.

içerik resmi

BORÇELİK'TE YAŞAM

bta

Çalışana Değer Veriyoruz

Günlük yaşamımıza dokunan, hayatımızı kolaylaştıran, daha keyifli bir iş ortamı yaratan uygulamalarımızla, insana değer veren bir kültürde çalışmanın ayrıcalığını yaşıyoruz.

BORÇELİK'TE YAŞAM


BORÇELİK'TE GELİŞİM

BORÇELİK'TE KARİYER

Kariyer Fırsatları

Yaptığı işe ve geleceğe tutkuyla bağlı herkes için fırsatlar sunuyoruz. Sahadan ofise, yeni mezundan staj programlarına farklı kariyer yolları burada sizi bekliyor.

DETAYLARI GÖR