Borçelik'te Kariyer

Yaptığı işe ve geleceğe tutkuyla bağlı herkes için fırsatlar sunuyoruz. Sahadan ofise, yeni mezundan staj programlarına farklı kariyer yolları burada sizi bekliyor.

Öğrenciler
Meslek lisesi ve üniversite öğrencilerine yönelik çeşitli staj olanakları sunuyoruz. Meslek lisesi stajyerlerimize Bursa ve Gemlik bölgesindeki anlaşmalı okullarımız aracılığı ile ulaşırken, diğer staj pozisyonlarımız için işe alım portal’larımızdan başvuru alıyoruz. Borusan Alpha Genç Staj Programı ile Borusan Grubu'nun vizyonunu destekleyecek yetenekleri ve geleceğin liderleri olma yolunda ilerleyecek öğrencileri gruba kazandırarak yetiştirmeyi amaçlıyoruz.

Yeni Mezunlar
Borusan Alpha takımımızı; Borusan Grubu vizyon ve stratejileri doğrultusunda iş hayatına yönelik temel bilgileri içeren bir gelişim yolculuğuna dahil ediyoruz. Gelişim yolculuğu kapsamında iki yıl boyunca 4 dönemden oluşan çeşitli eğitim ve mentorluk programlarını tamamlayarak kariyerlerine bir adım önde başlamalarını sağlıyoruz.

Ofis Çalışanları
Profesyonel iş deneyimi olan adaylara veya yeni mezunlara yönelik pozisyonlarımıza işe alım portal’larımızdan ulaşabilirsiniz.

Saha Çalışanları
Üretim sahasında değerlendirilmek üzere açılan pozisyonlarımızı işe alım portal’larımızda yayınlıyor ve adayları mesleki yeterlilikleri doğrultusunda uygun pozisyonlara yerleştirmeyi hedefliyoruz. Açık pozisyonlarımıza işe alım portal’larımızdan ulaşabilirsiniz.

Sen de Borçelik’li Olma Yolunda İlk Adımı Atmak İster misin?
Seni; her açıdan geliştiren, motive eden, başarıya yönlendiren ve sürekli gelişim sağlayan samimi bir çalışma ortamına davet ediyoruz.

İş fırsatlarını görmek ve başvuru yapmak istiyorsanız tıklayınız.

Borusan dünyasını yakından tanımak için tıklayınız.