İletişim  |  Önerileriniz  |  İnsan Kaynakları  |  Site Haritası  |  SSS  ||  English |     
 
 Hoşgeldiniz  Tarihçe  Lokasyon   Vizyon   Basın Bültenleri  
    Basın Bültenleri:  Basın Bültenleri   Basında Borçelik  

Gelibolu yarımadasının ormanlık alanları Borçelik sponsorluğunda hayat buluyor..

GELİBOLU YARIMADASINA 15 BİN AĞAÇ

 
2004 senesinde 90 hektarlık bölümü yanan Gelibolu yarımadasının 9 hektarlık bölümü, Borçelik sponsorluğunda, Gemlik ve Çanakkale Lions Kulüplerince hayata geçirilen proje ile ağaçlandırılıyor. Aralık ayı sonuna kadar Gelibolu yarımadasına 15 bin fidan dikilecek. Proje kapsamında Gelibolu'da bir ağaç dikim etkinliği düzenlendi. Çanakkale il yönetimi, Borçelik yönetici ve çalışanları ile Lions Kulüplerinden katılımcılar, etkinlikte ilk fidanları yarımadaya dikmenin coşkusunu yaşadı.
 
... Aralık 2005, İstanbul; Borçelik sponsorluğunda, Gemlik ve Çanakkale Lions Kulüpleri tarafından gerçekleştirilen projede Gelibolu yarımadasına 15 bin fidan dikilecek. Fidan dikim çalışmalarının, 2005 yılı Aralık ayı sonuna kadar aşamalı olarak tamamlanması planlanıyor. Yarımadaya ilk fidanlar düzenlenen bir etkinlikle dikildi. Fidan dikim etkinliğine Borçelik ve Lions Kulüplerinden temsilcilerin yanı sıra, Gelibolu Kaymakamı ve Orman Bölge Müdürü, Çevre ve Orman İl Müdürü ile Orman Bölge Müdürlüğü'ne bağlı yetkililer katıldı.
 
Borçelik İnsan Kaynakları ve Kalite Sistem Yöneticisi Okan Ermetin, Borçelik Teknik Geliştirme Yöneticisi Sadettin Çiçek ve Teknik Servisler Yöneticisi Salih Çalgın da fidan dikenler arasında yer aldı. 
 
Borçelik İnsan Kaynakları ve Kalite Sistem Yöneticisi Okan Ermetin, Gelibolu ormanlarının Türkiye'nin hayat kaynağı olduğunu belirtti. Ermetin şunları söyledi:
 
"Ormanlar, ülkemizin bugünü ve geleceği için çok değerli ve sahip çıkılması gereken varlıklarımız. Türkiye ormanlık alanları açısından şanslı bir ülke. Varolan ormanlık alanları korumak ve genişletmek konusunda herkesin çabasına ihtiyaç var. Gelibolu yarımadasına kazandıracağımız 15 bin fidan, Gelibolu'nun ve Türkiye'nin hayat kaynakları arasında yerini alacak. Fidanların dikimini Aralık ayı sonuna kadar tamamlayacağız ve fidanların gelişip ağaca, ağaçların ormana dönüşmesini takip edeceğiz.  Gelibolu yarımadasında yarınlara soluk verecek bir ormanın temellerini atmanın heyecanını yaşıyoruz. Dileriz bu heyecan ülkenin dört bir yanına yayılır."
 
Fidan dikim etkinliğinin ardından düzenlenen yemekte Çanakkale Lions Kulübü Başkanı Kemal Özkan ve Gemlik Lions Kulübü Başkanı Ahmet Küçük, projeye verdikleri destek nedeniyle Borçelik İnsan Kaynakları ve Kalite Sistem Yöneticisi Okan Ermetin'e bir plaket verdi.

BORÇELİK'TE ŞENLİK COŞKUSU

BORÇELİK AİLESİ PİKNİKTE BULUŞTU

BORÇELİK, BEYSAD ÜYELERİNİ AĞIRLADI

BORÇELİKLİLER İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ İÇİN EL ELE VERDİ

Diğer Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8

 

 
 
Borusan Holding ve Arcelor Ortaklığıdır